Khloe Kardashian’ın Hatıra Pozu!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

İkinci bebeğini dünyaya getirdikten sonra ortalarda görünmeyen ablası Kim Kardashian’ın boşluğunu Khloe Kardashian dolduruyor. Son dönemde verdiği kilolarla dikkat çeken Kardashian, birkaç gün önce Watch What Happens adlı sohbet programına konuk oldu. Stüdyodan ayrılmadan önce de ilginç bir hatıra pozu verdi. Programda Koctails With Khloe adlı yeni koleksiyonunun tanıtımını yapan Kardashian giydiği kedi kadın kostümüyle […]

İkinci bebeğini dünyaya getirdikten sonra ortalarda görünmeyen ablası Kim Kardashian’ın boşluğunu Khloe Kardashian dolduruyor. Son dönemde verdiği kilolarla dikkat çeken Kardashian, birkaç gün önce Watch What Happens adlı sohbet programına konuk oldu. Stüdyodan ayrılmadan önce de ilginç bir hatıra pozu verdi.

Programda Koctails With Khloe adlı yeni koleksiyonunun tanıtımını yapan Kardashian giydiği kedi kadın kostümüyle de ilgi çekti. Khloe Kardashian programın bitiminden sonra sunucu Andy Cohen ile birlikte ilginç bir selfie de çektirdi. Kardashian, Instagram sayfasında bu pozunu “Andy Cohen ile belfie pozu çektiren tek kişi sen değilsin” notuyla paylaştı. Aynı pozun başka açıdan çekilmiş haline de Cohen kendi sayfasında yer verdi. Kim Kardashian da 2014 yılında Andy Cohen’in programına konuk olmuş ve benzer bir fotoğraf çektirmişti.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir